Blindr
sk cz si en

Kentán

Man, 41
Hlavní město Praha - Česko
About me
Dalo by se říci, že jsem celkem normální člověk. Nebráním se čemukoli smysluplnému ať už je to diskuse nebo aktivita. Jako každý mám své neduhy, ale snažím se s nimy pracovat a zlepšovat se i když je to občas velmi těžké. Jsem dalo by se říci citlivý, chápavý, upřímný, ale to musí posoudit jiní. Nemám rád předsudky, povrchnost a hlavně lži a neupřímnost. Nejsem ani moc veliký do výšky a ani moc velký fešák. Posilovna mi taky moc neříká i když v práci se namakám až až.
Looking for
Hledám někoho kdo mě bude brát takový jaký jsem a bude mě mít rád se vším všudy. Samozřejmě nabízím totéž. Nejsem moc na baculky i když vím, že jsou dost často velmi hodné a upřímné.
Characteristics
Height: 172
Weight: 56
Hair: Empty
Eyes: Empty
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.