Blindr
sk cz si en

Kolumbus

Man, 26
Středočeský kraj - Česko
About me
Info o mně je níže v profilu. Aby to navazovalo ke kolonce, co hledám, tak se o sobě ještě trošku rozepíšu z jiného úhlu.

Co tak vím, jsem dost upovídaný, tedy většinou, citlivý, až je to občas na škodu, velmi vnímavý, empatický, se schopností se opravdu dobře do čehokoliv a kohokoliv vcítit.

Dovolím si o sobě říct, že jsem i docela zábavný (když dostanu možnost daného člověka trochu poznat, dokážu obvykle najít úroveň a styl humoru, kde se sejdeme). Rád vyslechnu, asi umím občas i poradit a efektivně podpořit. Rovněž si dovolím říct, že dokážu udržet plynoucí řeč, když to nebrzdí ten druhý tím, že je třeba velmi tichý. Toť tak vše, co mě ke mně napadá.
Looking for
Kohokoliv na jakýkoliv pokec, ideálně dlouhodobějšího partnera na krafání. Jednorázové "ahoj." mě moc nebere. ?
Characteristics
Height: "Hodně vysoko míříš."
Weight: "Tady vidím, velký špatný..."
Hair: Hnědé
Eyes: Zelené
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.