Blindr
sk cz en
Men looking for women
Česko
Olomoucký kraj
Olomouc

Konecny.M15

Man, 25, Olomoucký kraj - Česko
Hobby
About me
Jmenuji se Martin je mi 22 let..jsem z Olomouce :) Měřím 179 cm..moje váha 68 kg..Moje oči jsou zeleno-hnědé:)) Miluji dlouhé procházky,romantiku,romantické procházky ve dvou:) Válení se v posteli..Svůj volný čas většinou trávím s přáteli nebo-li v posilovně + dělám workout :-) Miluji noční život pařby,kluby,..:)) Jsem svůj:) Neboj se napsat ;) Rozhodně nekoušu a pokud to nevyjde, tak se nic neděje ne? :) Mám rád upřímnost, kterou dávám i očekávám. Mám rád lidi s optimismem, kteří to mají v hlavě poskládané ;) Jsem hodný,milý,přátelský...Již od mého narození trpím vrozeným handicapem Vadou Řeči :-( To je asi jediná má chybička kterou mám :-) Ale jinak sem v pohodě super kluk! PS.Pro holku bych udělal snad všechno kdyby si přála!!! Můj Facebook: https://www.facebook.com/Dj.Marty.cz jestli chcete tak si mě přidejte :-P :-)
Love
Looking for
Hledám Dívku či Ženu z Olomouce ve věku 19-28..:) Vyžaduji po ní aby byla svá,aby měla smysl pro humor:-) Aby milovala děti:) Aby byla tolerantní vůči mým chybám..Aby se nechovala jak pi** Aby mě milovala a měla ráda takového jaký ve skutečnosti jsem i přes mé chyby..:)) Hlavně chci aby byla hodná a věrná!! :-) A aby to měla v hlavě srovnané! :-) Už nechci jen tak pořád sedět doma a čekat na tebe až ty příjdeš..Ty taky ne? Už tě taky nebaví samota?...Tak napiš třeba si k sobě najdeme cestu..Za zkoušku nic nedáš..:)
Character
Characteristics
Height: 179
Weight: 68
Hair style/color: Blond krátké
Eye color: Zeleno-hnědé
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.