Blindr
sk cz si en

Lawuie

Man, 30
Jihomoravský kraj - Česko
About me
To je takhle těžký napsat .. něco o sobě .. jsem tichý a ve společnosti nevýřečný člověk, introvert, co v dobré společnosti se správným tématem nezavře pusu .. rád si někde posedím u dobré kávy nebo čaje třeba s knihou v ruce, ale taktéž rád vyrazím oběvovat neznámé ... občas si pustím nějaké anime nebo nějakou hru ve VR a nebo si rád s někým zahraju nějakou deskovku .. rád vyrábím -- všechno možný
Looking for
Prostě někoho k sobě. Někoho, kdo se nepotřebuje zbytečně hádat, kdo neskrývá své pocity, kdo se dokáže bavit úplně o všem, komu nevadí ticho a kdo se i přes to neumí nudit, kdo je otevřený všemu a kdo omí i naslouchat a projevit zájem.
Characteristics
Height: 179
Weight: 100
Hair: Dlouhé hnědé
Eyes: Hnědé
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.