Blindr
sk cz si en

Malicka 43

Woman, 44
Hlavní město Praha - Česko
About me
Je těžké něco osobe napsat, tak aby to nevyznelo blbě, ? ale ráda chodím ven, výletuji, poslouchám hudbu, kouknu na pekny film, někdy dokážu den strávit aktivně jindy jen v poklidu. Jsem uprimna někdy až moc a každý u mě ví na čem je ?což okolí ne vždy přijímá kladne. Rada pecu jako nyni kdyz je čas vánoční ?vánoce prostě miluji ?
Looking for
Zatím pokec, pak se uvidí kam nás řádky zavedou. Třeba na výlet či se projít s kavou v ruce. Určitě nehledám muže kuřáka,, a zadany muže už vůbec ne. Rada poznam veselého muže co se rád směje a nepokazi zábavu ?ví co chce..
Characteristics
Height: Empty
Weight: Empty
Hair: Empty
Eyes: Empty
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.