Blindr
sk cz si en

mike adler

Man, 47
Pardubický kraj - Česko
About me
Normální chlápek, poslouchám hlavně pořádnou hudbu, což je rock a metal, na ženy jsem hodný, upřímný, nepodvádím, nepovyšuji se. Jsem prostě pohodář, vše se dá řešit v klidu. Mám rád přírodu, zvířata, výlety, kino, auta, historii aj.
Looking for
Hledám ženu, která dokáže ocenit dobré vlastnosti a umí tolerovat ty horší. Pořád si nestěžuje, že nemá to nebo tamto. Dovede se radovat z maličkostí a nepotřebuje bydlet v paláci. Má ráda život v domě s větší zahradou, bazénem a s tím spojené různé práce a starosti. Už má třeba jedno dítě a ještě by jedno chtěla.
Characteristics
Height: 190
Weight: 95
Hair: Hnědé
Eyes: Hnědé
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.