Blindr
sk cz si en

Miňo1971

Man, 49
Bratislavský kraj - Slovensko
About me
Ktorá chce, spýta sa...doteraz som mával profily vždy na 100% - no vždy sa to obrátilo proti mne, takže tomu je koniec!!!
Údaje mimo bežného štandardu zásadne neposkytujem - takže do profilu je zbytočné mi prihlúplo načumovať, keď to tu aj tak ani jedna z Vas nič nemyslí s chlapom úprimne vážne - len ho ojebať, namotať, finančne vycicať a odkopnúť!!! Ojebali ste ho o málo??? Nooooo...tak to si ale teda potom treba "šup-šup" vytrtkať titul JUDr., aby bol tým pádom ten ojeb ešte aj zlegalizovateľný a v ten moment sa začína ťaženie kuriev proti chlapom a ich majetku právnou cestou a súdmi - bravo...slečny zlatokopky a obzvlášť teda tie bez chrbtovej kosti...ale v tom prípade mňa&môj profil láskavo obíďte naďaleko...inak za seba fakt vážne neručím...na mňa si nijaké JUDr.-pičky tzv. "MADAM-NEDOTKNUTEĽNÉ" len tak ľahko neprídu...ani nijaká iná ⟨|⟩...
Ešte niečo na tému "O MNE"??? Nooooo...tak to som rád!!! Kurvy zasraté!!!
Looking for
Jednu-jedinú normálnu slušnú holku...takú, ktorá ma bude milovať takého aký som - tak, ako ja budem milovať ju - a to ako aj s plusmi, tak detto tak aj s mínusmi - A EŠTE RAZ STRIKTNE PODOTÝKAM, ŽE LEN JEDNU...!!! A URČITE NE KURVU!!! TAKÉ IDÚ ROVNO TU DO BLOKu & V REÁLe DO KYSELINOVÉHO SUDA V STAVE "NA FRANFORCE"!!! CHÁPEME SA???!!!???
Characteristics
Height: 183
Weight: 90 (+/-5kg)
Hair: Hnedé
Eyes: Modré