Blindr
sk cz si en

Moncl

Woman, 21
Plzeňský kraj - Česko
About me
Je mi 18 let. Studuji IT v Plzni, kde bydlím na studentském bytě. Všechen svůj volnej čas trávím hraním, fitkem, dost často šlofíkama a nebo věcma do školy - učím se programovat, kódovat, síťovat a jiné - taky dost často jen tak chilluju u sebe na discordu. Líbí se mi alternativnější kultura, mám pár velkých tetování, hodně piercingů, roztažený uši a učím se tetovat. Jsem poměrně impulzivní a náladová, ale během chvíle začnu být předvídatelná. Mám hodně ráda podsvícené věci a barvy, hodně kreslim trippy motivy a ty s ledkama tvoří skvělý obrazce. Podle mých přátel jsem nepřiměřeně nemocná na gramatiku a školu.
Looking for
Hledám někoho hodného, je mi jedno jestli ženu nebo muže. Nejlépe aby té osobě nevadilo, že trávím celé dny u počítače, spánkem nebo ve fitku. Ještě lepší by bylo, kdyby je tam trávil/a se mnou. Mám ráda osoby vyššího vzrůstu s tmavýma očima a vlasama. Další plus by bylo kdybys sdílel/a moji nekonečnou lásku ke kočkám a přírodě. Na vzhledu mi moc nezáleží, ale potřebuju někoho, kdo mě udrží při zemi a nebo naopak z tý země zvedne.
Characteristics
Height: 160 cm
Weight: Ani moc, ani málo
Hair: Zrzavé dredy
Eyes: Zelená
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.