Blindr
sk cz si en

NixNix

Man, 55
Středočeský kraj - Česko
About me
Aktivně žijící člověk rodinného typu, co má rád vše hezké....přírodu, města městečka, víkendové výlety, večeře ve dvou, procházky městem.... a co se těší na tu správnou ženu.
Looking for
Těším se, že tady zareaguje ta správná žena, se kterou se rád poznám. Uvidíme, jestli budeme kamarádi a třeba i něco více... to už by bylo jen mezi námi. Ale i poznat se na přátelství je fajn. A třeba si řekneme, že je to to pravé.

Jsem člověk kompromisu a tak si umím představit, že když to bude to pravé, může to být jak plnohodnotný vztah, tak třeba i fajn kamarádství. To je předse na nás. A spokojeni musíme být oba dva. Máš-li dítě nevadí, když tak to bude veselejší.

Pohodový, zcela samostatný, aktivně žijící muž, který je sám a rád samotu vymění za jedinou ženu. Mám rád víkendové výlety, ale i hodnotné filmy, výstavy, aktivity s dětmi, ale i sami ve dvou, rád se hýbu, ale ke sportu bych Tě nenutil. To si spíš dáme večeři ve dvou.

Patří ke mne všeobecný rozhled, asertivita, kompromis, ale i třeba hledání dlouhodobých řešení a to i v kamarádství či vztahu.

Myslíš, že by to stálo alespoň z prvotní poznání? Napiš, děkuji Ti předem. Jestli smím prosit, tak do 47 let.
Characteristics
Height: 182
Weight: 97
Hair: hnědé
Eyes: hnědé
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.