Blindr
sk cz si en

PetraNeli

Woman, 37
Středočeský kraj - Česko
About me
Takže, pojďme si to shrnout. Je mi za pár pátků 36let, na profilu to nejde změnit nemám čas ztrácet čas s pseudomuži, kteří nevědí, co chtějí. Nepiš mi, pokud nemáš vyřešenou minulost, zajímá tě čistě zásun, chceš jen flirt nebo posílat erotické foto, či to hraješ na všechny strany a vybíráš. Jdi se bodnout, ušetříš čas nám oběma.
Vím, jak to tu chodí, neb jsem si dělala statistiku a čas je cenná komodita, proto jím nehodlám plýtvat. Pokud se prezentuješ obdobně jako já, dej si ruku na srdce a odpověz nejprve sám sobě, zda-li víš, co chceš a proč jsi tu.
Tělesná krása je jen jako host na návštěvě který jednou odejde.... Ale krása duše ta vás nikdy neopustí a proto by měla být pro lásku důležitější...... ?
Jsem mamka dvou dětí dcera 13let a syn 7let.Hledam přítele pro sebe a kamaráda pro děti.pouze vážný vztah. A další děti.... No možná kdo ví to by muselo být něco výjimečného abych další dítě chtěla.
Looking for
Muže do 40let.udrzovaneho abych se za něj nemusela stydět. A takového co nemá pivní mozol a 400kg.Proste normálniho chlapa co mě bude i pritahovat
Characteristics
Height: 162
Weight: Empty
Hair: Zrz
Eyes: Modrozeleny