Blindr
sk cz en
Men looking for women
Česko
Hlavní město Praha
Praha

SIKY4

Man, 20, Hlavní město Praha - Česko
Hobby
About me
Ahoj, nevím moc o sobě říct, bydlím v Praze, jsem Introvert, pracuju jako elektrikář, bydlím sám Rád si s někým popíši, ale nic extra nečekej, moc mi to nejde ;)
Love
Looking for
Hledám děvče které by mě mělo rádo, někoho o koho bych se mohl denně bát, myslet na ní od rána do noci a aby mi s ní bylo dobře... Není lehké to se mnou vydržet (já bych to nedal :D), ale pokud to zvládneš, získáš kluka co tě bude milovat nadevše, bude na tebe hodný,vždy ti bude oporou, bude o tebe bojovat a když to bude třeba i život za tebe položím. :*
Character
Characteristics
Height: 175
Weight: 80
Hair style/color: Krátké zrzavé
Eye color: Modré
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.