Blindr
sk cz en
Men looking for women
Česko
Středočeský kraj
Kolín

Cp7.L3d10s

Man, 20, Středočeský kraj - Česko
Hobby
About me
Tož abych se představil, su student, přesněji řečeno, ještě si na něj hraju a to v Hradci Králové na zdejší univerzitě a konkrétně studuji aplikovanou informatiku na fakultě informatiky a managmentu. Jsem rádoby vtipný, sympatický kluk, ale nejsem zrovna nějakej krasavec. Jsem především veliký pesimista, což je mi často přehazováno, ale zase dokážu přednést objektivní názor a povzbudit dotyčného.
Love
Looking for
Hledám holku, která by mě brala takového, jaký jsem a dokázala i někdy nade mnou přimouřit oči i uši. Ideální by byla holka, která by byla podobně nebo dokonce stejně padlá na hlavu jako já :D
Character
Characteristics
Height: Něco okolo 170
Weight: Empty
Hair style/color: Tmavě hnědý
Eye color: Modrá
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.