Blindr
sk cz si en

David B.

Man, 24
Hlavní město Praha - Česko
About me
Ahoj, hledám tu nějaké kamarády/kamarádky na seznámení, o vztah vyloženě nestojím.
Primárně si chci jen s někým popsat, případně zajít třeba i ven a tak.
Studuji VŠ v Praze, zajímám se o filosofii a světovou literaturu, z čehož je možná patrné, že i rád čtu. Nepohrdnu ani dobrým filmem či seriálem, dále jezdím na kole, trošku běhám (teď už moc ne :D), amatérsky zkouším různé sporty, rád jím a i vařím. Už docela dlouho (asi od svých čtrnácti) hraju na kytaru - akustickou i basovou. Jsem samouk a vlastně, navzdory občasné pomoci zkušenějších, jsem se vše naučil sám. Dřív jsem hrával často, teď už ale prvotní místo v mém srdci zaujímá literatura.
Hudbu mám ale samozřejmě stále rád! Mezi mé oblíbené žánry patří převážně punk-rock a klasický rock, no jedu si i takové ty rockové balady a tak. Je to docela různorodé, poslouchám totiž třeba i starší texty Tomáše Kluse, Jarka Nohavici, Pokáče apod. Na druhou stranu se absolutně nevyznám v popu a takový rap jde zcela mimo mě.
To by asi pro tenhle úvod mohlo být vše. Pokud by někdo měl zájem napsat, a vést se mnou třeba nějaké rozsáhlé filosofické úvahy o smyslu života a bytí (či prostě jenom popsat o něčem zajímavém), nechť zanechá vzkaz. Rád odpovím. ^^
Looking for
Nemám konkrétní představu.
Characteristics
Height: 164 cm
Weight: 60 kg
Hair: černé
Eyes: černé
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.