Blindr
sk cz si en

Peter Nagy

Man, 30
Středočeský kraj - Česko
About me
V prvom rade, som mierumilovný človek ktorý sa ale dokáže nasrať a urobiť bordel. Ja si nedávam vreckovku pred ústa a je mi jedno že som sprostý, nech hodí kameňom ten kto nikdy nenadával.

Neznášam podrazy, ojebávanie a neochotu pomôcť. Egoizmus a arogantnosť na ľuďoch vyslovene nenávidím a s takými ja nechcem mať nič spoločné.

Som hrozne nadšený do rockovej a metalovej hudby (pre hejterov "vrieskajúcej hudby") a rešpektujem hudobný vkus iných, ale ak počujem niekde tie nezmysly ktoré nemajú rytmus, melódiu, poriadny text a šmrnc tak radšej bežím.

Milujem výletovanie po krásnom Česku a Slovensku. Je tu krásne a toho si veľa ľudí neváži. Ako Slovák milujem Česko a ľudí tu. Ale som temperamentný, živý a výbušný a tak nezadržujem emócie, hlavne pri debiloch.

České a Slovenské ženy sú veľmi krásne ženy, ale dnešná doba z niektorých žien urobila horenosy s tonami omietok na ksichtoch. Máš frajera s bavorákom a síce pekným výzorom ale povedzme si, koľkokrát ak je človek pekný, tak je rovno i pekný debil.

Slováci a Češi zvyknú mať takú vlastnosť ako škatuľkovanie, odsudzovanie ľudí ktorých nepoznajú a podrazy. Dobre, väčšina ľudí je fakt skvelých a príjemných, milých ale tých práve nieje počuť a vidieť je proste kreténov, ktorým Boh nedal rozum a ani nestáli vo fronte naň.

Zdá sa ti že tu mudrujem? Áno, však jak každý odborník :)
Nebojím sa a nehanbím sa za svoje názory a nemusíš so mnou súhlasiť, veď je akože demokracia (možno).

Niesom "chytrolín" a nedávam ľuďom rozumy, nech si každý naloží so životom jak chce, ale život je len jeden tak prečo miesto toho aby sme si život spríjemňovali, tak ho znepríjemňujeme iným?

Som heterák ale kľudne si tu rád nájdem kamoša na pivo, výlety, bowling a také relaxy v živote.

Ja podľa výzoru ľudí nesúdim, veď ja tiež niesom ako z časopisu ale kurva treba na seba dbať, hygiena, životný štýl a tak.

Asi by som písal do nekonečna, tak si poďme pokecať :) Neboj sa ma, som neškodný ale viem sa zmeniť na besného psa.... :D
Looking for
Koho môžem hľadať na internete? Snáď niekoho kto to má v hlave v poriadku a vie aj kecať a písať. Kto nepozerá na to ako človek vyzerá (myslím tým že nesúdi či ste pekný/pekná alebo nie). Každý nejako vyzeráme, nikto nemá dokonalé telo (to si len niektorí myslia), nikto nieje dokonale pekný (tiež ďalšia fáma ktorá se šíri ako Covid :D).

Napíšeme si? Ale poriadne, žiadne dve tri slová a smajlíky, na to ti nemám čo povedať, ukáž mi že je s Tebou sranda a že si zaujímavý človek,.
Characteristics
Height: 184
Weight: 68
Hair: hnedé - černé
Eyes: hnedé
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.