Blindr
sk cz si en

Secret_Caroline

Woman, 19
Plzeňský kraj - Česko
About me
Jsem někdy až moc hodná a upřímná. Miluju západy slunce, pozoruju často i hvězdy, protože je to prostě nádhera. Mám ráda také hrozně zvířátka, např. pejsky, kočičky. Hudba pro mě znamená skoro vše a jsem velká knihomolka :)
Looking for
Hledám někoho s dobrým srdcem, kdo si dokáže vážit toho jaká doopravdy jsem, bude tu pro mě a budu se s ním cítit v bezpečí. Měl by být určitě na mě hodný, mít pro určité věci pochopení a ať už by se dělo cokoliv, dokázali bychom to spolu rozumně vyřešit. Vzhled je sice to první, co vidíme, ale i když se tím trochu řídím, důležitější je jaký je člověk uvnitř a jak mě dokáže vnímat apod.
Characteristics
Height: 165
Weight: Empty
Hair: tmavěhnědé
Eyes: modrozelené
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.