Blindr
sk cz si en

Sirena

Woman, 34
Hlavní město Praha - Česko
About me
Jsem obyčejná holka ..někdy nudná, jindy výjimečná. Nepatřím mezi ty, pro které kluci ztrácejí hlavu, ani mezi ty které mají míry 90-60-90. Možná nemám dokonalé vlasy, oči, úsměv a já nevím, co všechno, ale jsem sama sebou, to vím jistě. Mám jednu nejlepší kamarádku, která při mně stojí. Možná nemám pořád úsměv na tváři, jsou dny, kdy ho vyškrtnu, ale taky dny kdy nedělám nic jiného. Nemám dlouhé štíhlé nohy za kterýma se každý kluk otočí,nemám ani zadek do ruky, Možná nemám tyhle všechny věci , ale je mi to jedno .. protože ne každý, je stejný.. Každý má něco čím je výjimečný a zaujme.
Looking for
Hledám kamaráda. Někohoho kdo si rád o všem může popovidat a vylít si srdíčko,aniž by ho kdokoliv za všechno kritizoval.. Trochu uniknout z šíleného světa a odreagovat se..?
Characteristics
Height: Empty
Weight: Empty
Hair: Empty
Eyes: Empty
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.