Blindr
sk cz si en

Ivosek

Man, 31
Jihomoravský kraj - Česko
About me
Tohle je divná stránka jako podobný "seznamky" lidi jsem jdou ani neví proč většinou nuda. Když už jsem jdeš ať už z jakéhokoliv důvodu alespoň byt aktivní a příjemný zajímej se a chtěj poznat nové lidi osobně. A když už ti někdo napíše tak se nechovej jak kdy by ti někdo strkal kaktus doprdele a odepiš měj radost že si tě tu někdo všiml když jsi sem vlezla.

Relativně normální muž co se dokáže zasmát každé kravině. Prej sem docela vtipný a je semnou sranda. Nemám rad nudu a proto pořad něco dělám takže na nudu není ani čas. :D Jinak jsem vysoký štíhlí sympaticý džentlem.
Hledám někoho na plnění Bucket Listu :D
Looking for
Těžko popsat svojí vysněnou když jsem tě ještě nepotkal :D tak prostě napiš a pokecáme a zajdeme ven dále se uvidí :) Doufám že umíš více než jednoslovní odpověď a TY ? Tak též se dá scházet nezávazně a a pak se uvidí jak nám co půjde :D A jestli jsi po 2 zprávách nebo při nedosažení svého blokuješ lidi tak mi ani nepiš o takové zájem nemám ani bych si tak ubohou neempatickou sobou nerozuměl
------------------------------------------------------------------

Nechápu proč tu jste když komunikovat vám moc nejde můžeš mi to vysvětlit ?

Jsem tu už nějaký patek a neuškodilo by holkám více empatie a trochu radosti do toho psaní. Je nevalné aby první zprava byla vaše vysněna a byla to láska na první větu.

Pokud se neumíš sama ozvat, nebo odepisuješ jednoslovně a jen na otázky tak mi ani nepiš.

Pokud jsi tu jen z nudy a jen na psaní tak mi taky nepiš.
Characteristics
Height: 185+
Weight: 70
Hair: Mám
Eyes: Modrá
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.