Blindr
sk cz en
Men looking for women
Česko
Jihomoravský kraj
Brno

Ivosek

Man, 26, Jihomoravský kraj - Česko
Hobby
About me
Relativně normální muž co se dokáže zasmát každé kravině. Prej sem docela vtipný a je semnou sranda. Nemám rad nudu a proto pořad něco dělám takže na nudu není ani čas. :D Jinak jsem vysoký štíhlí sympaticý džentlem.
Love
Looking for
Těžko popsat svojí vysněnou když jsem tě ještě nepotkal :D tak prostě napiš a pokecáme a zajdeme ven dále se uvidí :) Doufám že umíš více než jednoslovní odpověď a TY ?------------------------------------------------------------------ Nechápu proč tu jste když komunikovat vám moc nejde můžeš mi to vysvětlit ?
Character
Characteristics
Height: 185+
Weight: 70
Hair style/color: Empty
Eye color: Modrá
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.