Blindr
sk cz si en

nahodnyINTJ

Man, 26
Košický kraj - Slovensko
About me
Som introvert, inteligentný, úprimný, čestný, lojálny, tolerantný, s otvorenou mysľou, ambiciózny, v závislosti od tvojho vkusu aj vtipný, optimista (verím v lepšiu budúcnosť), niekedy smutný a(lebo) osamelý, citlivý na nespravodlivosť, skromný atď. atď. Mám rád slobodu.
Looking for
Kamarátku. Možno kamaráta (no homo!). Niekoho, kto by vypočul moje myšlienky. S kým by som mohol zdieľať svoje radosti a starosti. Keby ťa úprimne zaujímalo čo hovorím, to by bolo fantastické.

Nezahral by si niekto so mnou nejakú strielačku, survival alebo nejakú inú počítačovú hru?

Rád by som s niekým šiel dakde von na prechádzku, na výlet alebo dakde inde.

Ďalej hľadám programátorov, grafikov a iných s ktorými by šlo niekedy spraviť dajaký biznis. Nejakú hru vytvoriť. Sám nemám toľko motivácie niečo tvoriť.

Správ som sa už ináč napísal dosť, bol by som rád, keby sa našlo dievča, ktoré by chcelo skúsiť aj niečo inovatívne ako voice chat alebo idenie von.

Ale vlastne píšte mi tu kto chcete, veď mi tu veľa ľudí aj tak nepíše. Hlavne mi určite napíš, ak ťa môj profil pozitívne zaujal.

Požadované/odporúčané vlastnosti:
úprimnosť - toto je fakt dôležité
vernosť - kamarát, ktorý ma opustí je na nič
inteligencia - trojciferné IQ
dobrota/milosť/priateľskosť
abnormálnosť - normálni ľudia sú nudní a asi aj často netolerantní
komunikatívnosť - ja nemám často čo povedať, keď ani ty, tak to sa moc asi nepobavíme
otvorenosť iným názorom
Characteristics
Height: 182
Weight: štíhla postava
Hair: tmavé
Eyes: Empty
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.