Blindr
sk cz si en

Peter456

Man, 30
Košický kraj - Slovensko
About me
Som človek ktorý vie čo chce a ide si za tým. Popísal by som sa ako zodpovedný, uvoľnený a spontánny. Som otvorený novým veciam a nebojím sa rozvíriť hladinu rutiny každodenného života. Chodím do posilňovne, na prechádzky do mesta ale aj do prírody. Milujem stretávať a hlavne spoznávať nových ľudí. Som za párty rovnako ako za pokojný večer pri dobrom seriály alebo filme. Mám rád život a preto sa snažím žiť naplno a hľadám niekoho s kým taký život môžem zdielať ?
Looking for
Ženu na trávenie spoločného času, pozeranie filmov, seriálov, do prírody, na tanec a proste všeobecne na život a zábavu a všetko čo s tým súvisí ?
Characteristics
Height: Empty
Weight: Empty
Hair: Empty
Eyes: Empty
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.